forum.blokaut.net
Wszystko o siatkówce.

Superliga Brazil - Superliga Masculina

Brazil - 2010-11-02, 18:03
Temat postu: Superliga Masculina Brazil
Ponieważ nigdzie nie znalazłam tematu o Superlidze w Brazylii... to sobie ( i innym) go założyłam :super:

Zacznę może od krótkiej notatki na temat klubów i grających tam zawodników :
Cimed - Bruninho, Anderson, Eder, Joao Paulo Tavares... i inni
Montes Claros - Bruno Zanuto,
Volei Futuro - Ricardinho, Lucao, Mario Jr., Vissotto :hyhy:
Sky Pinheiros - Giba, Rodrigao, Gustavo, Marcelinho...
Sesi - Murilo, Sidao, Thiago Alves, Sergio, Sandro
Vivo - Andre Nascimento, Henrique, Marlon
Medley - Thiago Sens, Andre Heller

Wiadomo że wystąpi w tym roku conajmniej 15 zespołów. Liga rusza 6 listopada, ale ponieważ trwają ciągle rozgrywki pucharowe min... Paulista, nie wszystkie zespoły ruszą w tym terminie.

Jezeli chodzi o Paulistę ( puchar stanu Sao Paulo) to w półfinałach grają Medley - Sesi i Sky - Volei Futuro, po pierwszych meczach stan rywalizacji jest następujący: Medley - Sesi 1-3 i Volei Futuro - Sky Pinheiros 3-2 . dziś odbędzie się mecz rewanżowy między Sesi i Medley i jeżeli to będzie konieczne to jeszcze jeden mecz o wejście do finału. Mecz pomiędzy Volei Futuro a Sky Pinheiros odbędzie się 4 listopada...

PawelGuma94 - 2010-11-02, 18:17

Fajne składy, fajne ;)

Żeby tylko można było gdzieś to oglądać... ::D:

Brazil - 2010-11-02, 19:07

Paulista można bylo do tej pory oglądać, słynną kłótnię pod siatką Giby z Dinho też ::D: nie wiadomo jak będzie z ligą, ale jest szansa:)

PS sprawdź na stronie na której kiedys leciały mecze Polaków z Brazylią w Brazylii, tam może byc .

PawelGuma94 - 2010-11-02, 19:12

Brazil napisał/a:
Paulista można bylo do tej pory oglądać, słynną kłótnię pod siatką Giby z Dinho też

Nic nie wiem o takiej kłótni, nic nie wiem :D Opowiedz, jak możesz ::D:

Brazil napisał/a:
PS sprawdź na stronie na której kiedys leciały mecze Polaków z Brazylią w Brazylii, tam może byc .

Tylko teraz, jaki był jej adres... :luka:

Brazil - 2010-11-02, 19:33

o kłotni nic nie wiesz??
to ja pozwolę sobie skopiować post mojej siostry z innego forum, bo mi się tego pisac nie chce ::P:

mickey napisała:
"Wczoraj w Aracatuba odbył się drugi półfinał Paulista. Volei Futuro grali ze SKY Pinheiros.... Składy były pełne czyli w VF : Ricardinho, Vissotto, Lucao, Mario Jr ... w SKY: Gustavo, Rodrigao, Marcelinho i oczywiście Giba.... Już samo przywitanie pod siatką świadczyło o tym że Dinho i Giba ze sobą wcześniej nie rozmawiali.... było chłodne, nawet bardzo... A potem zaczął się mecz...
Dwa pierwsze sety wygrane przez Volei Futuro na niesamowitym poziomie gry Ricardinho i Leandro Vissotto... za to prawie wcale nie grał z Lucasem... Lucao zszedł pod koniec pierwszego seta w drugim grał mało za to bardzo dużo rozmawiał z Chico ( to ten gościo od Rezende) i od 3 seta Lucas zaczął grać.. i to grać bardzo dobrzeJ... nie wiem co takiego powiedział mu Chico...ale skutek był niesamowity....
W trzecim secie ( chyba albo na początku czwartego ) Dinho złapał blokiem Gibę.... i chyba Gibie puściły nerwy... bo zaraz w tym czwartym secie po ataku Giba ląduje głęboko po stronie Volei Futuro... skacząc na nogi Dentinho ( no pewna do końca nie jestem... ale chyba to był on) zamiast się cofnąć , bo Vf podbili piłkę i gra toczyła się dalej... ten popycha Dentinho na boisku i przechodzi pod siatka na stronę VF.... mniej więcej w tym czasie Dinho przerywa akcję a arbiter przyznaje pkt SKY.... no i się zaczyna pyskówka .... po jednej stronie Dinho i Lucas po drugiej Giba i Gus... Chico i Mario Jr próbują łagodzić sytuację ale nie bardzo jest na to szansa.... Giba zaczyna wymachiwać w stronę Dinho... i słyszy ostre gwizdy i wyzwiska a także wygrażanie od publiczności... ale wścieka się tak naprawdę dopiero wtedy, gdy publika skanduje głośne „RICARDO, RICARDO” ... Dinho się uśmiecha, natomiast w Gibę wstępuje istny diabeł... Sędzia wreszcie nie wytrzymuje i zaczyna rozdawanie kartek... od Giby... za zachowanie niegodne siatkarza.... potem kartkę dostaje volei Futuro... ale kto i za co tu już są sprzeczne informacje więc nie do końca wiem.... giba po kartce zaczyna rzucać się najpierw do komisarza czy jak to nazwać... bezstronnego obserwatora meczu... nawiasem mówiąc kobiety... a potem do Marcelinho... ale kamery pokazały już tylko troszkę zajścia ... w każdym razie przez ok. 10 ( według mnie dłużej) minut nie udaje się wznowić meczu.... to też takie do końca normalne nie jest.... nawet w Brazylii... Pod koniec seta po kolejnej niesprawiedliwej decyzji sędziego Dinho mówi „ cholera znowu”... za co dostaje kartkę... „ za prowokowanie zajść pod siatką”... a Giba bije głośno brawo...i zostaje po raz kolejny wygwizdany przez publiczność.... mecz w takiej mniej więcej atmosferze toczy się dalej... dochodzi do tie breaka... Dinho mobilizuje się bardzo... i właśnie w tie breaku pokazuje na co go ciągle stać... posyła takie piłki, które wchodzą w boisko albo bez bloku, albo na pojedynczym.... wygrywają... 3-2... Giba schodzi z boiska żegnany gwizdami, wyzwiskami.... i koszulkami Volei futuro z 17 rzucanymi mu na głowę.... widok niesamowity... opędzał się podobno jak od stada os... "

PawelGuma94 - 2010-11-02, 20:06

O kurcze, to nieźle... Nie spodziewałem się, że Giba może zostać potraktowany w ten sposób przez kibiców w Brazylii. Aż trudno uwierzyć. I dziwne, że kibice wstawili się tak za Dinho :zdziwko: Cóż, people change, volleyball changes :P
Beti - 2010-11-03, 00:56

Widzisz, a narzeka się na naszych kibiców, a tu widać jak tam łacha na baardzo pstrym koniu jeździ. Może dlatego są takie wyniki, ze...strachu?
Brazil - 2010-11-03, 07:04

Wczoraj w rewanżowym meczu o wejście do finału Paulista Sesi Sao Paulo pokonało Medley Campinas 3-1
Pierwszego finalistę mamy, teraz czekamy na Volei Futuro ... niech dołoży Sky Pinheiros ::D:

agon001 - 2010-11-03, 23:22

Brazil napisał/a:
o kłotni nic nie wiesz??
to ja pozwolę sobie skopiować post mojej siostry z innego forum, bo mi się tego pisac nie chce ::P:

JA toże nie wiedziałem nic o tym spięciu. Ostro.
Dzięki Brazil za newsa. Hmmm a Twoja siostra nie mogłaby np i u nas pisać? Takie wiadomości są i ciekawe i ... bardzo ciekawe.
Nie mam jak śledzić brazylijskich lig, więc jak ktoś się zna i interesuje (kolejność dowolna) jest na blokaut zawsze mile witany i czytany :)

Brazil - 2010-11-04, 07:11

Moja siostra siedzi u Świdra na forum i ( a może zwłaszcza) u Ricardo , tam się udziela i chyba nigdzie więcej, ale pozwala mi kopiować swoje posty jak mi się nie chce pisać swojego :hyhy:

Dziś o 18:30 półfinał - rewanż, czyli Sky Pinheiros - Volei Futuro
Go Volei Futuro

PS jakbyście nie widziały to tu jest materiał o akcji w którą zaangażował sie ostatnio Ricardinho 1000 dzieci bieże w niej udział.
http://sportv.globo.com/v.../Futebol/page/1

Beti - 2010-11-04, 11:09

Brazil napisał/a:

Mnie wyskakuje erro 404-ro :P

Brazil napisał/a:
PS jakbyście nie widziały

Chłopaki, widziałyście? ;)

agon001 - 2010-11-04, 11:29

Beti napisał/a:
Chłopaki, widziałyście? ;)

Nie, nie widziałyśmy, bo i u mnie też error wyskoczyła :hyhy:

Brazil - 2010-11-04, 17:21

No nareszcie mnie tu wpuściło ::/:

Sorry chłopaki.... :zawstydzony:

Chyba pokopałam coś z linkiem ::P:

teraz powinno iść :hyhy:

####

Wspaniały, fantastyczny mecz...
Sky Pinheiros - Volei Futuro 0-3

Leo troszkę gorzej w trzecim secie... ale dwa pierwsze na najwyższym poziomie.... :rotfl:
ale ...
przede wszystkim Ricardinho :hyhy: bez niego nie byłoby tak łatwo.
To teraz Sesi... bój się!

Brazil - 2010-11-08, 23:26

Właśnie Cimed wygrał 3-0 z Fatimą....
Mecz w sumie bez fajerwerków, ale jak patrzyłam na chłopaków z Fatimy, poobklejanych od uszu ( nie żartuję) , co chwila któregoś łapały skurcze, no sorry, ale jak oni chcą do końca sezonu dociągnąć :znudzony:
Żeby się nie okazało że w PO to nie ma kto grać ::(:

Brazil - 2010-11-09, 19:50

Za kilka minut zaczyna się mecz Volei Futuro w ramach turnieju Santos który trwa od 4 do 14 listopada .Aracatuba reprezentowana jest przez Volei Futuro. Mecz jest traktowany jako swoisty trening przed decydującymi meczami Paulista , ale o tyle ciekawy że dziś jest debiut Oreala Camejo w zespole Volei Futuro. Mam nadzieję że jego współpraca z Ricardinho ułoży się w miarę dobrze:)

Już się nie mogę doczekac żeby go zobaczyć:)

GO VOLEI FUTURO!!!!

Brazil - 2010-11-11, 16:22

Wczoraj odbyły się mecz z drugiej rundy Superligi ( chociaz pierwsza się jeszcze nie zakończyła) i tak:
Sesi Sao Paulo wygraliz Sada Cruzeiro 3-2 ... mecz był ciężki i na styku w zasadzie przez cały czas , w Sesi nie gra ciągle Murilo, poza tym składy pełne, w Sada najlepszy Wallace ::D:

Sky - Vivo 3-1 Giba nastukał 20 pkt poza tym grali całkiem nieźle , Canha poniżej oczekiwań... ale w końcu Marlon to nie Dinho :kwasny:

Brazil - 2010-11-12, 23:12

Hahahaha....
Galacticos Pinheiros ... przegrali....
Sky - Sada 0-3

a Volei Futuro gra własnie z Sao Caetano jest po 1 ... aż Leo i Dinho musieli wejść żeby wynik ratować...a teraz Lucao ... no ciężko cos im idzie:/

Brazil - 2010-11-14, 11:47

Wczoraj zespół Volei Futuro zdobył tytuł Campeo dos Jogos Abertos .
Chłopcy bawili się świetnie po meczu. Camejo oblany szmpanem. Fajnie widzieć ich uśmiechniętych.
Na meczu był Rodrigao, ciekawe czemu?

Brazil - 2010-11-17, 16:52

Wczoraj odbył się pierwszy mecz finału Paulista
Sesi Sao Paulo - Volei Futuro Aracatuba 3-2 :zdegustowany:

Sesi zagrało świetnie dwa pierwsze sety, z kolei Volei Futuro grali strasznie. Nie mieli przyjęcia ani ataku, nie szło im wcale. Na trzeciego seta wyszli już jednak tak zmotywowani że udało im się wygrac . A Lucao na zagrywce był świetny. Vissotto udało się zarobić żółtą kartkę, ale chyba nie bez powodu :hyhy:

Już się nie mogę doczekać rewanżu , tym razem w Aracatuba. Mam nadzieje że dla kibiców drużyny przyjezdnej tez będzie zarezerwowanych tylko 20% miejsc tak jak to było w Sao Paulo.
Vamos Volei Futuro! Vamo Leo!!!!! ::D:

agon001 - 2010-11-17, 20:02

Brazil napisał/a:
Vissotto udało się zarobić żółtą kartkę, ale chyba nie bez powodu :hyhy:

Hahah a co takiego zrobił?

Brazil - 2010-11-19, 11:04

Co zrobił Leo Vissotto ??..
Napyskował sędziemu.... bardzo niecenzuralnie zresztą:P

Wczoraj Volei Futuro zlało Sesi... 3-0
Cudny to był mecz ... i Leo Vissotto i Lucas i przede wszystkim Ricardo zagrali świetnie...

PS... Wszystkiego Najlepszego Ricardinho!!!!

Brazil - 2010-11-20, 16:00

Dzisiaj o godzinie 11 (14 w Polsce) odbył się finał Paulista... CHŁOPCY Z VOLEI FUTURO WYGRALI :hurra: ... najlepiej grali Vissotto, Lucao i Michael.... co dziwne Sergio nie grał zbyt dobrze... za to Mario...
Brazil - 2010-11-26, 07:11

Matko te ciapy z Volei Futuro jednak wygrali.... a ja nie wierzyłam i poszłam spać.... :kwasny:
Volta Redonda - Volei Futuro 2-3... dwa pierwsze sety to lanie straszne ... pierwszy set do 16....
Ale musze przyznac że Ricardinho i Lucas... świetnie w końcówkach... najwięcej pkt w Volei Futuro ... oczywiście Leo Vissotto... 16:)

Brazil - 2010-11-28, 00:42

Sogipa - Volei Futuro 3-2... mecz musiał byc świetny.Z relacji radiowej wynikało że naprawdę wszyscy zagrali dobrze, ale ktoś lepszy musiał być ... szkoda że tym razem nie Voleie.
Dobra już nie marudzę :hyhy: Obawiam się że Leo nie poszło dziś najlepiej, coś nie było o nim nic słychac .Za to znów musieli biednego Lucasa po boisku ciągac -bez niego jednak ciężko jest, a Lucao ma chory bark i w zasadzie miał nie grać.

Za to HIT Superligi równie nieudany co Hit + Ligi... przynajmniej jak do tej pory...
Cimed - Sky 1-1 oba sety do 16......

Brazil - 2010-11-28, 10:56

A jednak radio nie jest zbyt wiarygodne.... redaktorzy bardzo mało mówili o Leo Vissotto , nawet myślałam że może nie gra?? a tu taka niespodzinaka . Leo najlepiej punktującym zawodnikiem meczu całe 22 pkt :hurra:

PS... staty...
http://www.cbv.com.br/cbv...sticas/p237.pdf

estranged - 2010-11-28, 11:44

Brazil, zgodnie z 20. punktem regulaminu:

"Pisanie posta pod postem w jednym temacie z różnicą czasową mniejszą niż 24 godziny jest zabronione. Używamy opcji "Edytuj". "

Na razie tylko uwaga z mojej strony, przy recydywie będę musiała wyciągnąć konsekwencje ;)

Brazil - 2011-01-04, 16:55

12 RODADA DO TURNO

04.01 (TERÇA-FEIRA) – Londrina/Sercomtel x Vôlei Futuro, 21h, no ginásio Moringao, em Londrina (PR). SPORTV

05.01 (QUARTA-FEIRA) – Cimed x Sada Cruzeiro, 20h, no ginásio Capoeirao, em Florianópolis

05.01 (QUARTA-FEIRA) – Soya/Blumenau/Mart Plus x Vivo/Minas, 20h, no ginásio do Olympico Club, em Belo Horizonte

06.01 (QUINTA-FEIRA) – Sesi-SP x BMG/Montes Claros, 21h, no ginásio do Sesi Vila Leopoldina, em Sao Paulo. SPORTV

06.01 (QUINTA-FEIRA) – Santo André/Spread x Medley/Campinas, 19h, no ginásio Pedro Dell’Antonia, em Santo André (SP)

06.01 (QUINTA-FEIRA) – Fátima/Medquímica/Sogipa x BMG/Sao Bernardo, 20h, no ginásio do Sogipa, em Porto Alegre

06.01 (QUINTA-FEIRA) – Volta Redonda x Sao Caetano/Tamoyo, 19h, no ginásio Poliesportivo, em Volta Redonda (RJ)

Volei Futuro bez Lucasa i Ricardinho.

Gość - 2011-02-10, 12:08

Ostatni mój post pojawił się na moment, ale niestety poszedl sobie gdzieś.... zobaczymy jak będzie dzisiaj ....

Chciałam Was zaprosić na mecz Superligi...
Cimed- Sesi ... mecz na szczycie pomiędzy liderem i vice-liderem... myslę że warto zobaczyć ... gdyby ktoś chciał popatrzeć jak radza sobie rywale w końcu w Lidze Światowej znów się spotykamy.... to możecie obejrzeć na tych linkach które były do tej pory aktywne, w sumie już wszystkie mecze na nich lecą kobiece też...

PS... ja mam ciągle problemy z tym forum... cytować nie mogę i nie mam emotek.... niestety....

estranged - 2011-02-10, 12:13

Brazil, jak będziesz na czacie, to zagadaj z Fanuelem, może on będzie umiał coś Ci poradzić w sprawie forum. Bo trudno powiedzieć o co chodzi, czy to wina przeglądarki, critical error (czyli znowu trzeba jakiś 'styl' wywalić) czy czegoś jeszcze innego.
Brazil - 2011-02-10, 23:06

Wiem jestem złym człowiekiem ale u mnie twoje konto chodzi :D

Pozdrowienia fanuel :D

fanuel - 2011-02-10, 23:20

Wiec, odrazu:
- przepraszam że się zalogowałem z twojego konta, ale to jest najlepszy sposób na sprawdzenie czy wszystko jest w porządku.
- twoje hasło nie zostało "skompromitowane"(jak to się mówi w żargonie informatycznym), czyli ja go nie znam i dalej może być używane.
- jedyną czynność jaką wykonałem to zajrzałem do tego tematu i napisałem tego posta, nic więcej nie oglądałem, nie patrzyłem, itd...

Czyli dowiodłem, że wina nie leży po stronie serwera(czyli forum) a klienta(czyli twojej), po obrazku widzę że używasz IE firmy MircoShit :D , proponuje przesiąść się na coś innego (w sumie to na cokolwiek innego), jutro koło 12 postaram się być na chacie, jeśli miała byś jakieś problemy.

A co do pytań o moją akcję "zhackowania" cudzego profilu, to TAK, posiadam taką moc, w weekend udostępnię ją też estrze :D , ale też NIE, nie będę jej wykorzystywał dla szeroko pojętej "przyjemności".

Chociaż teraz aktualnie czytam rok 1984 Orwella, więc pamiętajcie że WIELKI BRAT CZUWA :D

PS: Można tą rozmowę przesunąć gdzieś indziej albo ją skasować jak problem zostanie rozwiązany, bo niechce żeby Brazil gdzieś nie potrzebnie błądziła po forum.

Brazil - 2011-02-27, 10:32

Yes, Yes, Yes....

Sky Pinheiros - Volei Futuro 2-3...
I w tym miejscu chcę podziękowac "jinjer" i jej przyjacielowi za niezwykłe zdolności :lol:

Świetny, fantastyczny mecz... i jak zwykle horror... dwa pierwsze sety przegrane przez Volei do 20 i do 23... dwa nastepne wygrane do 21 i do 26 i w końcu tie-break do 13 :D .... Viva Volei Camejo 27 pkt... ale równie dobrze trofeum mógł dostać Leo Vissotto 26pkt... i świetny mecz. Całe szczęście że Giba nie grał:)

I jeszcze jeden mecz Sada Cruzeiro - Montes Claros 0-3
Mimo słabych statystyk Bruno Zanuto zagrał świetne spotkanie jak cały zespół... cudny dzień był wczoraj:)

PS ... tabela
http://www.cbv.com.br/cbv...sticas/p4bR.pdf

Brazil - 2011-03-13, 14:04

Wczorajsza kolejka zakończyła się kilkoma niespodziankami...
Montes Claros - Sky Pinheiros 3-2... Dłuuuugie i bardzo ciekawe spotkanie.... fajny mecz zagrał Bruno Zanuto:), no i po kontuzji wraca Giba.

Cimed - Vivo 2-3 Bruno jeszcze nie gra.

Volei Futuro - Santo Andre 3-0 ... króciutki, ładny meczyk ( przynajmniej nie musialam bardzo zarywać nocy... Estra... wiedziałam że jak mi życzysz powodzenia to znaczy czary "zaczyniłaś"... :D ) Viva Volei dla Dinho ... pięknie poprowadził zespół :D

Zyta - 2011-03-13, 22:34

A co się stanęło się Bruno, że nie gra?
Brazil - 2011-03-13, 22:58

Bruno złapał kontuzję kilka kolejek temu... nawiasem mówiąc Cimed od tamtej pory większość przegrał... zerwane więzadło w kostce... i naderwane chyba dwa następne... ale jakaś technologia nowoczesna jest tam stosowana i chcą go szybko reanimować żeby na kadrę do formy doszedł....
Zyta - 2011-03-13, 23:23

Oj moja biedna Małpiatka, niech się kuruje chłopak! [mam do niego sentyment, bo bardzo ładnie szrajba po angielsku :) ]
Brazil - 2011-03-13, 23:42

Jeden z nielicznych który w ogóle chce mówic w obcym języku.... ja go nawet lubie ... chociaż do Dinho mu daleko... Bruno będzie potrzebny na PO bo bez niego Cimed cienko przędzie.... a jak dobrze pójdzie to spotka się z moimi Voleiami ... więc chcę obydwu sprawnych rozgrywających :)
Zyta - 2011-03-14, 00:18

Umiejętności to jedno, za to go średnio cenię, aczkolwiek ma chłopak jeszcze czas by się rozwinąć [gdzie mu do Dinho, nie ta liga, Dinho ma swoja własną ligę i żaden inny nie ma tam wstępu, może Ball towarzysko ;) ]. No ale Dante, Giba, papa Rezende czy Murilo też tam poszrajbają w Polsce po angielsku w wywiadzie, widziałam na stronie Radio Polska Siatkówka. Tylko Bruno nie dość, że ma fajny akcent, to jeszcze nie mówi prostymi zdaniami głównie, tylko naprawdę pogada. Coś jak Kaziyski. Nie wiem jak reszta Brazylijczyków, z siatkarzy ogólnie lepiej idzie młodszym, że starszych Nikołow śmiga po angielsku aż miło. Z Włochów słyszałam jednego wywiad, Andrea Sala robi błędy okropne, ale pogada po angielsku jak na Włocha to jednak duży plus ;)

Jak będziesz wiedziała coś o Bruno to daj znać, niech wraca do gry, a Cimed niech się ogarnie jak ciocia Zycia prosi!
A jak idzie Murilo w tym sezonie? Równie udany klubowy sezon indywidualnie zawodnika jak ten reprezentacyjny?

Brazil - 2011-03-14, 15:57

Jeżeli chodzi o Murilo to zarówno dla niego jak i dla wszystkich Brazylijczyków ... sezon ligowy służy do leczenia, zabiegów, i ogólnie łatania tego swojego organizmu ... przed kolejnym sezonem reprezentacyjnym... Murilo nie błyszczy, ale na usprawiedliwienie mam to że zaraz po Mistrzostwach świata leczył kontuzję ( złamanie nogi) potem powoli wracał do zdrowia... a ponieważ zespół Sesi Sao Paulo jest bodaj najsilniejszym zespołem Superligi to mógł sobie pozwolić na dość powolny powrót do zdrowia i formy....
Do końca sezonu zasadniczego zostało 2 kolejki... potem zaczynają się PO... i dopiero tam tak naprawdę dowiemy się kto jest w jakiej formie ... także najlepszy czas przed nami teraz:)

A tu macie klasyfikację zawodników w ataku, bloku i zagrywce po 13 kolejce ...

http://www.cbv.com.br/cbv...sticas/p5Rb.pdf

alexis - 2011-03-14, 19:24

Hehhe Gustavo nadal rządzi w bloku. Strasznie go lubię, szkoda że już w kadrze go nie ma ;)
Brazil - 2011-03-16, 07:13

Alexis... Gus jest ciągle na szczycie:)

Sao Bernardo - Volei Futuro 0-3
Viva Volei dla ... LEO VISSOTTO :D
http://www.cbv.com.br/cbv...ticas/p2202.pdf

Renan jak widać nie poszalał....

tabela i reszta wyników
http://www.cbv.com.br/cbv...icas/p4aR14.pdf

Volei i Sky mają już pewne PO... czekamy na ostatnią drużynę:) ... mecze w czwartek:)

Brazil - 2011-03-17, 20:10

Dzisiaj ostatnia kolejka rundy zasadniczej Superligi ...

Zyta ... pytałaś o Bruna... zapowiedział, że dziś zagra... mimo bólu... cały mecz ... powinno być całkiem ciekawie... Cimed - Montes Claros....

Brazil - 2011-03-18, 21:11

No nareszcie minęły 24 godziny.... :P

Nie chciałam żeby posty się nakładały bo to juz następna kolejka...
Kolejka bez rewelacji tzn nic się nie zmieniło od poprzedniej kolejki...
wyniki i tabela
http://www.cbv.com.br/cbv...icas/p4aR14.pdf

...a tutaj pary w PO...

http://www.cbv.com.br/cbv...asp?IdNot=14310

i wszystkie mecze w TV... ja chyba musze "zachorować" w przyszłym tygodniu :D

...a tak zupełnie między nami to z tej 8 nie chciałabym trafić chyba na nikogo.... a już Cimed z całkiem zdrowiutkim Bruno szczególnie mi nie pasi :evil:

Zyta - 2011-03-19, 01:21

Czemu? Grali źle? No wiesz Bruno musi też wrócić do regularnych treningów...
Brazil - 2011-03-19, 08:47

Zyta... chyba się nie zrozumiałyśmy... :mrgreen: ... do Bruna nic nie mam ... :cool: pod warunkiem że nie gra przeciwko moim ulubieńcom.... :twisted: niestety spotykają się już w pierwszej rundzie PO ... i będzie ciężko Voleiom wygrać.... ale są rozpędzeni kilkoma wygranymi meczami, poza tym cały ten ich ciężki niesamowicie trening miał zaprocentować w PO... no i wszyscy już w miarę wyleczyli kontuzje...
Może będzie dobrze... niestety kosztem Cimed :cheerleader:

Zyta - 2011-03-19, 11:16

A to teraz rozumiem, w każdym razie no ja jednak trzymam kciuki za Ricardo, Bruno to tam wiesz ;)
Brazil - 2011-03-22, 08:04

Ledwie żyje ... i dość ciężko mi się myśli więc po prostu skopiuje post siostry z innego forum...

mickey napisała

"Wczoraj ( właściwie to dziś w nocy) zaczęły się już pierwsze mecze Play Off .... nie bez niespodzianek :)

Sesi Sao Paulo - Medley Campinas 3-1

Sesi wcale nie miało łatwo tak jak by się powinno wydawać... pierwsza z ostatnią drużyną rundy zasadniczej przegrała pierwszego seta.... coraz lepszą formę łapie Murilo, od kilku meczów jest jednym z najlepszych w swojej drużynie... dziś z trofeum Viva Volei...

Montes Claros - Vivo Minas 1-3

Po świetnym meczu zwycięstwo należało się Vivo.... Nagrodę Viva Volei zdobył Marlon... i chyba po raz pierwszy widziałam go w takiej formie... świetny mecz Andre Nascimento i Diogo... No teraz Vivo ma już z górki...

Swoją drogą... mimo wyczerpującego sezonu, chłopcy są świeżutcy jak szczypiorki... mam nadzieję że dziś Volei Futuro pokaże równeż co potrafi ... tak jak w finale Paulista..."

PS... Fanuel... dziś pooglądamy razem?? mecze bedą na pewno ciekawe...

Sada Cruzeiro - Sky Pinheiros
Cimed - Volei Futuro

fanuel - 2011-03-22, 18:25

Sky Pinheiros na pewno obejrzę :D , ale mam nadzieje że nie będzie takich problemów jak wczoraj :wywiad:

Za to ten mecz Cimed - Volei Futuro, wydaje się kosmiczny ale też jest dość późno :D , wiec niewidem czy dotrwam.

Jak coś to wieczorem bede na czacie prowadził akcje "MAM DO SPRZEDANIA PRAWIE NOWEGO LINKA DO MECZY SUPER LIGI" :budo: , jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć do eventu.

Brazil - 2011-03-23, 07:44

Wszystko mi się wczoraj udało.... nawet nie zasnęłam.... nie mogłabym:)

Sada Cruzeiro - Sky Pinheiros 3-1 ... sorry Fanuel ( mam nadzieję oglądałeś do końca) Giba grał dość dobrze ... (no kilka pięknych czap dostał....) ale co z tego jeżeli po drugiej stronie stał ... ("łalas") Wallace ...

http://www.cbv.com.br/cbv...ticas/p2213.pdf
... i najlepsze ze wszystkiego...

Cimed Florianopolis - Volei Futuro 1-3 ... przecudny mecz ... najwięcej pkt. w ekipie Volei Leoś Vissotto i Oreol Camejo ... trofeum Viva Volei dla Lucasa!!! :cheerleader:

http://www.cbv.com.br/cbv...ticas/p2214.pdf

fanuel - 2011-03-23, 20:27

Nie dotrwałem do meczu Volley Futuro, mam nadzieje że jakiś następny będzie trochę wcześniej :D albo w weekend.

Co do meczu Cruizero, to naprawdę był spoko, szkoda że Giba i Polaco przegrali, ale przeciwnik był wyraźnie silniejszy, na mnie największe wrażenie zrobił właśnie Wallece i środkowy William(chyba:D) którzy robili co chcieli z przeciwnika.

Ogólne wrażenie po pierwszym w życiu meczu Brazylijskiej Ligi jest bardzo pozytywne, było bardzo dużo emocji i fajny komentarz (bardzo podobny do hiszpańskich komentatorów sportowych, których lubie), kibicowanie było strasznie żywiołowe, podobnie jak reakcje siatkarzy na boisku, napewno polecam, szczególnie dzisiaj gdy mecze naszej ligi zrobiły się strasznie nudne.

Brazyli, kiedy następne??:D

Brazil - 2011-03-23, 20:45

Mr. Fąfel... vel Fanuel

Cieszę się bardzo że Ci się podobało:)
Kolejne mecze ...
Jutro o 19:00 Medley - Sesi
o 21:30 Vivo - Montes

w piątek
o 18:30 Volei - Cimed
21:00 Sky - Sada
... czas Brazil czyli + 4 godziny... na razie...

PS... mam nadzieję że nie grasz w piątek... ewentualnie że grasz króciutko ... PLEASE...

Brazil - 2011-03-24, 21:17

Krótkie podsumowanie pierwszej rundy PO...

http://video.globo.com/Vi...PERLIGA,00.html

... na uwage zasługuje Wallace, cudny atak tam jest... i pojedynek Dinho z Brunem...
Dla mnie góra .... DINHO!

##############################################

Mamy już pierwszą parę półfinałową....

Medley Campinas - Sesi Sao Paulo 0-3
Vivo Minas - Montes Claros 3-2 ... szkoda trochę Montes i zwłaszcza Bruno Zanuto, był najlepszy na boisku... ale i to było za mało... Montes przegrali pierwszy mecz i to był ich największy błąd... chyba nie docenili Vivo, a przeciez nie jest to pierwszy, lepszy zespół.... mimo że nie szło im w rundzie zasadniczej... Marlon, Andre Nascimento i Henrique wiedzą jak sie gra....

czyli pierwszy pólfinał

SESI- VIVO :cheerleader:

Brazil - 2011-03-26, 10:14

:cheerleader:

Volei Futuro - Cimed 3-0 ... Viva Volei ( która to juz z kolei?? :ooo: ) dla Ricardinho!!!

Mecz cudny, pełen emocji iii i po mojej myśli czegóż chcieć więcej?? :dziekuje:

SKY Pinheiros - Sada Cruzeiro 1-3... czyli Fanuel już sobie Giby nie pooglada ... ooopppsss .... normalnie kibicowałam Sada i temu niesamowitemu Wallace'owi ...ale po przeanalizowaniu sytuacji... czyli że Volei wpadają bezpośrednio na zwycięzcę meczu... wczoraj ( sama nie wierze że to piszę...) kibicowałam Gibie... tfu " na psa urok" ... i mnie zawiódł... jak zwykle :wrr:

PÓŁFINAŁY...

Sesi Sao Paulo - Vivo Minas
Sada Cruzeiro - Volei Futuro

PS... żałuj Fanuel... naprawdę świetne mecze.... mam nadzieję Tobie się dziś uda jak Voleiom dobry mecz :lol:

Brazil - 2011-03-31, 07:14

No i Fanuel nawet nie napisał że oglądał... :roll:

A mecz świetny... tak myslę... :oops: ... troszkę przespałam 2 i3 set...ale ogólnie mi sie podobał:)
SESI - VIVO 2-3 :mrgreen: wynik podoba mi się jeszcze bardziej...a jak sobie pomyslę, że może jakimś cudem Vivo zagra z Volei Futuro w finale... znów byłby pojedynek rozgrywających... Marlon - Ricardinho... ale,ale ... niech na dobry początek Volei wygra z Sada:)

a dla Monic...

Uploaded with ImageShack.us

Fanuel - 2011-03-31, 10:40

No nie napisał, bo w 2 secie, jakiś 'ktoś' zaczął bswić się kanałami i przełączył na piłke nożną :D , może akurat spałaś to Ci ten moment szybko zleciał, ja musiałem robić projekt i jakoś po 15 minutach sprawdzania sobie odpuściłem :budo:

I że byłem wku.., zdenerwowany, to mało powiedziane, bo 1 set i połowa 2 to kawał znakomitej siatkówki.

W piątek wieczorem, wyłączam telefony, skapy, gg, fb, ide na strych :mrgreen: i mam nadzieje że uda mi się spokojnie obejrzeć mecz.

ps; dlaczego mogą tu pisać niezalogowani użytkownicy? :cheerleader:

Już nie mogą :twisted:
Estra

Brazil - 2011-03-31, 14:36

Fan... bo ja oglądałam u siostry na dużym ekranie ( a oni -nie pytaj mnie jak- ściągają sygnał meczu a nie portalu czy telewizyjny) ... nawet nie miałam pojęcia że sa takie problemy... GG też miałam wyłączone... Następnym razem będę "dostępna" i jakby co ... to pisz. Prawdopodobnie mecz przeniesiony był na inny kanał... Zresztą zobaczymy jak będzie następnym razem:)

... a następny raz już w sobotę.... o godzinie 21:00 ...czyli o 2 w nocy u nas...

...a dalej jest też ciekawie....

Vivo - Sesi- 2.04... godzina 10:00
jeżeli to będzie konieczne to 8.04 ... będzie trzeci mecz.... natomiast

Volei Futuro - Sada 9.04 o godzinie 10:00 - drugi mecz , podczas kiedy Sesi juz zakończy nawet ewentualną dogrywkę....
Sada - Volei Futuro - dogrywka ... 15.04... trochę to bez sensu...
Nie dośc że nie pozwolili Volei Futuro rozgrywać meczu u siebie tylko w innej hali, to w dodatku Sesi lub Vivo będą mieli długa przerwe przed Finałem ... o tydzień ( lub więcej) dłuższą... Sprawiedliwe to to na pewno nie jest, ale ... przecież to tylko Brazylia.... :roll:

Brazil - 2011-04-02, 10:53

Ledwie żyję...

Sada Cruzeiro - Volei Futuro 3-2...

Mecz ciężki, dużo błędów i przestoje w grze... no lekko nie było... Najlepsza sytuacja była pod koniec 4 seta przy stanie po 21 ( chyba) ... okazało się że Dinho nie może wrócic po zmianie na boisko, bo trener nie policzył zmian i do końca seta Volei grać będzie bez razgrywającego... Dinho schodząc z boiska mało nie zatłukł Douglasa Cezara... ale ten wyjaśnił mu że skoro na zagrywce stoi Lucas... to trzeba tylko zaserwowac 4 asy i po sprawie... :mrgreen: wprawdzie nie udało sie Lucasowi ustrzelić aż 4 razy... ale 2 asy faktycznie zrobił... do tego cudne rozegranie Camejo i udało sie wygrac 4 seta:)... ale tie-break to było już za dużo.... Może za tydzień będzie lepiej... wierzę w to mocno:)

http://www.cbv.com.br/cbv...ticas/p2224.pdf

Monic - 2011-04-02, 11:34

Brazil napisał/a:
a dla Monic...

no Bra, jesteś moją ulubioną brazylijską kibicką :mrgreen:
gdyby nie to, że ledwie mi starcza czasu na ogarnięcie naszej i włoskiej ligi to z pewnością pooglądałabym sobie L vs L w Futuro ... :D nie dość, że utalentowane toto, to jeszcze takie ładne :P

Brazil - 2011-04-02, 17:14

Przed chwilą zakończyło się drugie - rewanżowe spotkanie pomiędzy Vivo Minas a Sesi Sao Paulo 1-3... a więc gramy dalej...
Poza pierwszym setem , gdzie jeszcze duzo się działo kolejne to były już w sumie tylko formalnością... Sesi wygrała zasłużenie i cóż 8 kwietnia grają znów.... Viva Volei - Murilo:)

A Volei Futuro pozwolą jednak zagrać u siebie ten półfinał.... w Aracatuba :cheerleader:

Brazil - 2011-04-06, 21:33

jest już dostepny ranking... na sezon 2011-2012...

http://www.cbv.com.br/cbv...202011-2012.pdf

... jeden z kibiców tak podsumował ... " jeżeli Bruno ma 7 to Ricardinho powinien mieć conajmniej 9+... tak o 2 klasy wyżej... "

Zyta - 2011-04-06, 22:01

No dobra już! Dajcie spokój mojej małpiatce, nie jego wina, że jest gorszy od Ricardo. Każdy sypacz jest gorszy od Ricardo. A że papa Rezende działa tak a nie inaczej, to co ma małpiatka zrobić?
Brazil - 2011-04-09, 10:53

Sesi w finale!!

Sesi - Vivo 3-0
Świetny Marlon i Chupita... to z Vivo...
Z Sesi Thiago Alves i Wallace... bardzo dobrze...
..za to Viva Volei Murilo z jego 4 punktami :cheerleader: ... ale Murilo świetnie pograł w obronie i to dlatego..
Dziś mecz Volei Futuro - Sada Cruzeiro... po ostatnich zawiłościach i różnego rodzaju oświadczeniach w sprawie Michaela... trudno sie spodziewać że mecz będzie łatwy.... oczywiście Sportv nie transmituje tego ... jedynie na Globo będzie... ( a że siostra w pracy... to mam nadzieje dam sobie radę sama)

... i jeszcze zdjęcie z wczorajszego treningu:)

Zyta - 2011-04-09, 11:44

Brazil a znasz jakiś link do livestreama?

A Murilo miał coś z udem i nie wiadomo było czy wystąpi.

Brazil - 2011-04-09, 21:45

No i czekamy na decydujący mecz w Cruzeiro....

Volei Futuro - Sada Cruzeiro 3-2... cudo...
Mecz świetny... Volei wygrali go chyba bardziej sercem... i asami Michaela i Lucao... przepiękna akcja wsparcia dla Michaela ... ( Majk jest odmiennej orientacji seksualnej a przynajmniej miał taki epizod) ... no mam nadzieje że tego entuzjazmu wystarczy im do następnego tygodnia ... wtedy odbędzie sie decydujące starcie:)

... Chłopcy w różowych koszulkach z napisem Michael i numerem 15... a Maryś... na kolorowo... został tak do końca meczu:)

Brazil - 2011-04-16, 19:39

Wczoraj wieczorem... albo dziś nad ranem jak kto woli odbył sie ostatni mecz pomiędzy Sada Cruzeiro - Volei Futuro 3-0 ... mecz świetny i na styku...ale niestety przegrany przez Volei... trudno.... zabrakło trochę punktów Lucasa i Michaela...
Sada to świetny zespół... taki niezależny... dobrze wczoraj zagrali i należało im się zwycięstwo... ale w finale kibicować będę Sesi:) Skoro Paulistę ma Volei to mistrzostwo niech zgarnie Sesi... bo takie są oczekiwania, a jeżeli powinie im się noga to obawiam sie że inni mogą rozkupić klub... np. takie Rio co to będzie mieć kasy więcej niż inni....

..a tak po meczu i przed meczem wyglądał Leoś Vissotto...

Zresztą chłopcy za bardzo nie smucili się tym że odpadli.... ważniejsza dla nich była wiadomość o poprawie stanu zdrowia Stacy:) w wywiadach pomeczowych mówili głównie o tym.... miłe to z ich strony...:)

Brazil - 2011-04-16, 22:09

Jeden mecz finałowy
24 kwietnia... Niedziela Wielkanocna... o 10 :00 czasu Brazil

Mucha - 2011-04-16, 22:20

Znajdzie się w necie jakaś transmisja na żywo? Bo oglądałam jeden mecz Sada - Volei, do którego link gdzieś tu wrzuciłaś i szczerze mówiąc narobiłam sobie apetytu :mrgreen:
Brazil - 2011-04-16, 22:23

Znajdzie się ... ale na żywo czasem jest gorsza jakość... czasem tnie itd...
Brazil - 2011-04-21, 23:00

Volei Futuro wygrali dziś mecz o trzecie miejsce z Vivo Minas.... 3-0 :cheerleader:
Viva Volei dla Ricardinho .... chyba tez troszkę w podsumowaniu za zasługi w trakcie całego sezonu... bo dziś wszyscy grali świetnie i w sumie każdy mógł dostać to trofeum:)

Brazil - 2011-04-24, 17:30

Właśnie odbywa się dekoracja MISTRZA....

SESI CAMPEAO!!!!!!!!

Sesi - Sada 3-1

PARABENS SESI SP!!!!!

Najlepiej zagrywający - Sidao
Atakujący - Wallace ( Sesi)
Blokujący - Acacio
Przyjmujący - Murilo
Broniący - Escadinha
Rozgrywający - Willian
Viva Volei - Murilo i Vini...

Dziękuje bardzo za "wspólnie " spędzony sezon.... do zobaczenia na meczach reprezentacji... :D

agon001 - 2011-04-25, 18:01

Właśnie czytam na siatce.org o finale ligi brazylijskiej --> http://aktualnosci.siatka...strzem-brazylii

"Składy:
Sesi - SP: Sandro, Wallace, Muriel, Thiago Alves, Vini and AIDS, Serginho (l) oraz Leo Jotinha, Japa, Everton.
Sada Cruzeiro: William Wallace, Philip, Leo Mineiro, Acacio, Douglas Lamb, Serginho (l) oraz Ceola, Samuel and Renato Felizardo."

Serio tak zawodnik ma na koszulce? Vini and AIDS? Czy to jakiś błąd?

Podoba mi się postawa Serginio, który na libero grał w obu drużynach. Skubany, tak go ciągnie do gry, że zamiast schodzić na ławkę, to biegł do drużyny przeciwnika i tam dalej mógł grać. To się nazywa serce do gry :lol: :lol:

estranged - 2011-04-25, 19:37

agon001 napisał/a:
Sada Cruzeiro: William Wallace

To ten sam Wallace, szkocki bohater narodowy z bitwy pod Stirling? Tego, którego pod Falkirk zdradziła szkocka szlachta?

Brazil - 2011-04-25, 20:06

Robal... AIDS... świetne... ale mógłbyś czytać w oryginale a nie przez translator :P ... gdybyś czytał w oryginale wyszło by Ci że AIDS to .... SIDAO!!!!!! :mrgreen:

A Sergio ... różnie na niego mówią ... najczęściej Escadinha ... i tak jest napisane podczas transmisji kiedy podają składy.... dużo gorzej jest z Wallacem... tych jest 2 ... tego z Sada najczęściej czytaja "łalas" a tego z Sesi " łalasi" ... pojęcia nie mam czemu tak jest:)

agon001 - 2011-04-25, 20:30

Brazil napisał/a:
Robal... AIDS... świetne... ale mógłbyś czytać w oryginale a nie przez translator :P ... gdybyś czytał w oryginale wyszło by Ci że AIDS to .... SIDAO!!!!!! :mrgreen:

Czytołech po polsku. I widziołech co wklejołech.

PawelGuma94 - 2011-04-25, 21:17

estranged napisał/a:
To ten sam Wallace, szkocki bohater narodowy z bitwy pod Stirling? Tego, którego pod Falkirk zdradziła szkocka szlachta?

Tak, to on.

Brazil, a powiedz nam, miłościwa, co będzie z Bruno R.? Zostanie we Włoszech czy wróci do Cimedu?

PS. Łukasz Kadziewicz nie potrafi czytać dobrze gry rywali, dlatego to dobrze, że nie gra w reprezentacji...

Brazil - 2011-04-25, 23:07

No Panie Paweł.... Mam nadzieje że to co piszą brazylijskie portale plus sam Bruno na Twitterze... to prawda... czyli żę w przyszłym sezonie Bruno zostaje w kraju...
tworzy się fuzja Cimed i Sky.... Giba i Gustavo już są grajkami nowego klubu.... do nich dołączą Eder i własnie Bruno.... i mamy pakę :) Mnie pasuje ... 4 dobre zespoły w Superlidze to optymalna sytuacja....

Zyta - 2011-04-26, 01:20

No a sponsoring firmy Sky + Cimed = kasy jak lodu, za choinkę żaden klub Serie A nie przebije kwoty jego kontraktu. Ewentualnie może jakby się Zenit zgłosił.
Brazil - 2011-06-20, 19:09

Nowy sezon czas zacząć!!!!!!!!

Prezentacja Volei Futuro!!! ..Feminina e maculina ....
...mimo braku Leosia ciągle mam duży sentyment do nich.... i do Michaela.... i do Dinho :D

http://www.youtube.com/wa...d&v=ZRrlxevOVCA

Brazil - 2011-07-20, 07:12

Trening...
http://esporte.temmais.co..._todo_vapor.htm

Brazil - 2011-07-22, 14:26

Giba oficjalnie zapytał o numerek.... :D

Nie wiem czy pisałam Wam o tym więc napiszę ( przypomnę). Po fuzji Sky Pinheiros i Cimed Florianopolis siedzibą klubu stało się dotychczasowe miasto Cimed czyli Florianopolis.... od lat ( chyba po pierwszym tytule mistrzowskim) pojawiła się tam pewna tradycja... mianowicie nikt w klubie nie grał z numerem 7 .... numer ten zarezerwowany był dla kibiców co miało symbolizować " siódmego zawodnika ". Kibice Floripa bardzo cenili sobie fakt posiadania na własnośc niejako, numerku.... aż wreszcie po połączeniu klubów we Floripa wylądował .... Giba... wiadomo było że łatwo z nim nie będzie i że nie zagra z innym numerem niż 7.... Na początku było dużo spięc z tego powodu.... potem wypowiedź trenera ... że " kibice nie mają tu nic do gadania" ... az wreszcie nadszedł dzień oficjalnego przedstawienia drużyny.... i Giba wszedł z takim .... znakiem zapytania... i z prośbą do kibiców :roll: na to odmówić mu nie mogli....
Swoją drogą co jak co ale z kibicami to Giba postępować umie nie powiem.... nawet tak sceptycznie podchodzącą do jego osoby moją siostrę... hmmm... zagadał... :O :mrgreen:

Zyta - 2011-07-22, 16:03

Cwaniak, umie podejść ludzi :D
dx - 2011-07-22, 21:07

Niezłe rozegranie socjotechniczne.
Monic - 2011-07-23, 19:43

nie no , ten Giba jest niemożliwy :)
koszulka po prostu zmiażdżyła ! :lol:

Brazil - 2011-07-29, 20:53

Dziś w nocy odbył się mecz ... Rio - Floripa... 2-3
Był to mecz towarzyski więc nie wynik się liczył... w drużynie Eike Batisty wystąpił gościnnie Nalbert.... mam nadzieję że go jeszcze pamiętacie:) To miły gest ze strony klubu że pozwolili Nalbertowi wrócić do swojego klubu po ( chyba ) 10 latach....
Ekipa Rio

...w samym środku Eike Batista....
Lucao "... znowu w niebieskim ... wrrr...."
Bruno " ... nieważny był dziś wynik , zapełnienie Meracany, które nie zdarza się az tak bardzo czesto dowodzi , że to byl bardzo dobry pomysł aby siatkówka znów tu zagościła , siatkówka męska ... to miasto bardzo tęskniło za siatkówka ... to widać..."

... a tutaj trening ekipy z Rio.... i krótkie przypomnienie poprzedniej ... z Bernardinho np... Nalbertem , Tande, Marcosem... itd...
http://globoesporte.globo...trelas/1579009/

Brazil - 2011-08-09, 21:09

Smigol jest niesamowity... :cheerleader:

http://sportv.globo.com/v...BAltimos/page/1

... Lucas na końcu ... straszna ciapa:)

Brazil - 2011-08-28, 11:55

Paulista...

Sao Jose - Volei Futuro 0-3
Volei Futuro - Sao Jose 3-0
Sao Caetano - Volei Futuro 0-3 :cheerleader:

agon001 - 2011-08-28, 23:36

Brazil napisał/a:
w drużynie Eike Batisty wystąpił gościnnie Nalbert.... mam nadzieję że go jeszcze pamiętacie:)

Czy pamiętamy jednego z lepszych przyjmujących? Ba.
Nie na miejscu pytanie ;)

Brazil - 2011-08-28, 23:40

100... no wiesz Ty może i pamietasz.... nie żebym Ci wiek wypominała ... ale inni już niekoniecznie ... :)

PS... miło Cię widzieć :)

Brazil - 2011-09-02, 20:38

Wczorajszy trening Volei Futuro chłopców....
... albo mi się wydaje albo Oreol jest na boisku:)
http://www.youtube.com/watch?v=-xLmE2yCRgw
http://www.youtube.com/watch?v=TVTRbOoAHu4

Brazil - 2011-09-04, 10:54

Volei Futuro - Climed Atibaia 3-0

PS... Marcia Melo, Dragon ... :dziekuje:

agon001 - 2011-09-04, 20:17

Braz - a tak po polsku? :P
Brazil - 2011-09-04, 22:04

100... ale co po polsku??

Volei Futuro wygrali z Atibaia ... oglądałam dzięki Marcii i Dragonowi... to im podziękowałam... nic więcej :D

agon001 - 2011-09-05, 00:13

Po polsku to wytłumaczenie. Już lepiej :)
Nie zapomnij tego linka wrzucić, o którym pisałaś.

Brazil - 2011-10-01, 08:53

Paulista pod dyktando Volei Futuro.... jak do tej pory bez porażki... kilka dni temu pokonane Sesi we własnej hali ( piękna gra Ricardinho jak zawsze i Loreny... oby wytrzymali do końca) a wczoraj kolejne zwycięstwo ... nad Sao Jose... no pieknie grają chłopcy....

Brazil - 2011-10-24, 10:37

http://esporte.temmais.co...a_lideranca.htm

Krótkie video z ostatnich meczów Volei Futuro zarówno kobiet jak i męzczyzn.... oczywiście wszyscy w "majtkowych różowych koszulkach " zgodnie z akcja " Volei Futuro contra o cancer de mama" ....
Volei Futuro prowadzi obecnie w klasyfikacji turnieju Paulista ( mężczyźni na pewno, kobiety nie jestem pewna ale po ostatnim meczu chyba już tez )

Zyta - 2012-03-25, 10:48

Zawodzące w tym roku RJX odpaliło i to w najlepszym momencie eliminując z rywalizacji o mistrzostwo mistrza z poprzedniego sezonu, Sesi. To jest to, co ja nazywam wyrównaną ligą. Stawiam jednak, że Sada Cruzeiro weźmie tytuł.

A tu jedna piękna akcja z z meczu RJX - Sesi:
http://www.youtube.com/watch?v=9Rruhzybdcw

Lineczka - 2012-03-25, 11:44

Sesi za burtą? :budo: No i dobrze - tą samą zasadę stosuje odnośnie ligi włoskiej i brazylijskiej, a brzmi ona - bij mistrza. :kawa:
Brazil - 2013-07-13, 12:34

No to po przerwie może coś napiszę :)
Fajna ekipa tworzy się w Maringa ( miejsce zamieszkania Ricardinho) ... o ile wszystko pójdzie dobrze to mamy bardzo fajny nowy zespół, nie ma w nim reprezentantów więc zgrywać się będą wcześniej :) no może być fajnie

Ricardinho, Acacio, Cleber, Lorena , Quiroga , Renato Felizardo, Thiago Gelinski , Orestes, no i Douglach Chiarotti...

estranged - 2013-07-25, 17:27

Tymczasem dalej nie wiadomo gdzie w końcu wyląduje Giba. Już juz witał się z gąską w Rio, a tu komentator laoli stwierdził że Trento (choć z tego co słyszałam, to dość często się też mylił przy niektórych sprawach związanych z zawodnikami, klubami i trenerami), teraz znowu, że jest blisko podpisania kontraktu z Volta Redonda.

http://globoesporte.globo...ndial-giba.html

Brazil - 2013-07-25, 20:06

Z Volta Redonda to chyba coś jest na rzeczy .... zresztą do Maringa też próbował się wkręcić... spada zapotrzebowanie na Gibę ... oj spada ...
estranged - 2013-07-25, 20:15

Za to wzrasta na 'newsy' o nim na poziomie Faktu :lol: Z wielkim 'wzruszeniem' czytam jak to stoi na krawędzi bankructwa z powodu rozwodu i w ogóle jaki to jest biedny i nieszczęśliwy... cóż. Najlepiej, ze na MdV przy Volcie jest wypisanych w składzie tak z 20 siatkarzy... prawie jak żeńskie Sesi, heheh.

Mam nadzieję, że RJX się ogarnie finansowo (Murilo!). Btw, dalej nie wiadomo co z Dante?

Brazil - 2013-07-25, 20:19

Kiedyś mówiło sie że Dante blisko Monte Cristo... ale sam to zdementował... potem że niby Europa a konkretnie Turcja ( chyba) ... ale ucichło ... poza tym Liga Światowa mu nie pomogła za bardzo w szukaniu klubu ... chyba się pośpieszył z decyzją o odejściu z klubu ....
estranged - 2013-07-26, 11:53

Trudno powiedzieć czy się pospieszył, bo w RJX też w zasadzie tylko Bruno i Mario mają podpisane umowy, a reszta niby jest, ale jeszcze nie do końca, więc w sumie dalej nie wiadomo kto tam zagra na 100%. Dalej szukają tego sponsora (-ów). Się zara okaże, że Dante pozostanie plażówka z Gibą, heh.

Giba poprosił Voltę o 10 dni do namysłu. Co prawda za bardzo nie wiem po co, skoro opcji za wielu nie ma.

Brazil - 2013-07-27, 12:21

Rio spadnie na cztery łapy jak zwykle ... nie wierzę w jakąś większą rewolucję tam ...
A Giba ... gdyby tylko jakiś zespół ... troszkę lepszy chciał go zatrudnić i jeszcze zagwarantował miejsce w podstawowym składzie ... to na Voltę by się wypiął ... dlatego pewnie rozpaczliwie poszukuje miejsca pracy w każdym innym klubie ...

estranged - 2013-07-29, 16:33

Och, biedny Giba :roll:

Anyway. Czytam właśnie, że Rodrigao coś nie bardzo jest zadowolony z kariery plażowca, chciałby wrócić na halę i ponoć klubu szuka. Prawda li to? Ma jeszcze szansę coś gdzieś w kimś podpisać?

Brazil - 2013-07-29, 21:04

Prawda że szuka ... ostatnio lansowal się bardzo mocno korzystając z usług tej swojej firmy ... nie wiem czy kojarzysz 7mais7... ale szczerze mówiąc to raczej nie ma chętnych do zatrudnienia go ... on jest nadal dość drogi ( zwłaszcza iż mówi sie że stracił osobistego sponsora...a przynajmniej cześć jego pieniędzy ) a i do treningów za bardzo się nie rwie ... więc ... zobaczymy ... Dinek zarzeka się że go nie chce , ale jak przyjdzie co do czego to i Rodrigao będzie ok ;)
Brazil - 2013-07-31, 05:56

Murilo zostaje w Sesi ... na kolejne 2 lata ... i dobrze ,
Renan , Sandro :/ , Sidao, Lucas, Lucarelli , Mauricio (jak się wyleczy Murilo), Escadinha .... całkiem miła ekipa :)

estranged - 2013-07-31, 07:27

No k....rde :budo: :budo: Nie no, Murilo, aleś wymyślił kurna. A taki piękny plan był - Murilo i Żaklina w Rio, ehh.
Brazil - 2013-08-06, 20:05

Moda Maringa na wybiegu :D

http://globoesporte.globo...aringa/2736719/

Brazil - 2013-08-16, 19:29

Giba w Funvic ... chyba rozczarowanie .... ;/
Brazil - 2013-08-31, 19:48

Rozgrywki Brazyliany dość wcześnie w tym sezonie ....
http://www.cbv.com.br/v1/...A_2013-2014.pdf