FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar Cev 2009/2010
Autor Wiadomość
_verde
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-22, 23:13   Puchar Cev 2009/2010

Tak o to wylosowały polskie drużyny:
Gwardia Wrocław - Azerrail Baku (Azerbejdżan)
PTPS Piła - Volero Zurych (Szwajcaria)

Jak oceniacie ich szansę?

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2009-08-31, 17:52   

Jeżeli chodzi o Gwardię to myślę, że będzie ciężko pokonać Azerską drużynę, głównie dlatego, że ten team ma większe doświadczenie na arenie międzynarodowej...
A Piła będzie miała jeszcze ciężej, ponieważ Volero to również doświadczona ekipa w takich rozgrywkach jak LM, co nie oznacza, że Piła taką drużyną nie jest. Niestety w szwajcarskiej ekipie grają (o ile się nie mylę): Robyn Ah Mow-Santos i Natasa Krsmanović... A to bardzo dobre zawodniczki. Oczywiście nie dam sobie głowy uciąć, bo ten skład mam z wikipedii, a na stronie internetowej klubu chyba nic nie ma o składzie.

estranged 
++++++++++
Święta Wiedźma

Wysłany: 2009-11-25, 17:51   

Volero w tym sezonie nie prezentuje się wcale tak rewelacyjnie. Z tych znanych zawodniczek są tam Helena Rousseaux (Belgia), Jovana Vesović (Serbia) i Ana Grbać (Chorwacja). Przynajmniej ja kojarzę tak pi razy oko tylko te 3 nazwiska. Dużo dziewczyn z rocznika '89-'91, więc skład mocno odmłodzony. Myślę, że Nafta ma całkiem spore szanse na awans do kolejnej rundy, zwłaszcza jeśli Kosmatka utrzyma tę formę z meczu z Centrostalem, a rozgrywające nie będa za bardzo mieszać ::]:

Paranoja ma swoje zasady!

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2009-12-01, 18:32   

Jak na razie Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL wygrał(a) z PND VC WEERT 3:1...
Eczacibasi-Zentiva ISTANBUL - PND VC WEERT 3:1 (22:25, 25:18, 25:12, 25:10)

Póki co Nafta wygrywa 1:0 w setach z Volero Zurich 25:20.
PTPS Piła - Volero Zurich (25:20, 25:23, 4:8...)
Edit, jest już 2:2! :D

Gwardia niestety przegrywa z mistrzem Azerbejdżanu :(
Gwardia Wrocław - Rabita BAKU 0:1 (20:25, 26:24, 0:3...)
Edit, jest 1:1 w setach :)

Dobra ostatecznie Gwardia uległa mistrzowi Azerbejdżanu 3:1, a Piła po pięciosetowym boju wygrała z Volero :)

Gwardia Wrocław - Rabita BAKU 1:3 (20:25, 26:24, 15:25, 11:25)
PTPS Piła - Volero Zurich 3:2 (25:20, 25:23, 15:25, 19:25, 15:10)

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-01, 18:48   

No i brawa dla Piły :D Jazda z tym koksem ::):
No i Gwardia dawac dawac!

estranged 
++++++++++
Święta Wiedźma

Wysłany: 2009-12-01, 20:29   

PTPS, PTPS, heja heja, PTPS!
Brawo dla Nafty za zwycięstwo, szkoda że ten mecz nie był nigdzie transmitowany. Mam nadzieję, że te dwa przegrane sety nie odbiją nam się czkawką w rewanżu... Gratulację jeszcze raz ::D:

MaRQs 
+++
Volleyball&Tenis

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2009-12-02, 13:53   

Niesamowite, patrząc na skład Volero to aż dziw ze Piła się tak męczyła.. Gwardia przegrywa z jakimś Baku.z czym do ludzi..ale fajna wycieczka czeka dziewczyny, szkoda tylko budżetu klubu...bo jakos wątpie, że w Baku ugrają nawet seta.

----->> Marzenia Rodzą Się W Porcie Iluzji <<-----

----->> Gori, Gori Moya Zvezda <<-----

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2009-12-02, 16:27   

A taka prawda, że wiedzieli o słabszej kondycji finansowej... Szkoda, że Centrostal nie może grać jeszcze w pucharach, bo niewątpliwie lepiej by się zaprezentował.
A Pile będzie cięzko jednak wygrać ten dwumecz. Na pewno Szwajcarki nie odpuszczą.

estranged 
++++++++++
Święta Wiedźma

Wysłany: 2009-12-02, 16:46   

Fun, akurat po ostatnich występach Centrostalu to śmiem wątpic, czy zaprezentowałyby sie lepiej. Od kilku spotkań grają 'kaszanę' i nie sądzę, żeby np. w meczu z Rabitą mogłoby się coś zmienić. Lepiej, to zaprezentowałaby się pewnie Organika ::]: Na Gwardię zreszta specjalnie nie liczyłam, bo jedna Mroczkowska to za mało. Z kolei Piła będzie miała cholernie cięzkie zadanie w Zurichu, ale myślę że i one nie odpuszczą. Wiadomo, ze ten pierwszy mecz jest trudny, bo widzisz przeciwnika pierwszy raz na oczy i nie wiadomo czego można się spodziewać.

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2009-12-02, 16:51   

estranged napisał/a:
Wiadomo, ze ten pierwszy mecz jest trudny, bo widzisz przeciwnika pierwszy raz na oczy i nie wiadomo czego można się spodziewać.

To samo dotyczy Szwajcarek.

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-02, 17:50   

MaRQs napisał/a:
Gwardia przegrywa z jakimś Baku.z czym do ludzi..

No Kamil powiedzmy sobie szczerze jakiś Baku ma raz większe ogranie na arenie międzynarodowej niż Gwardia. A sama Mroczkowska im meczu nie wygra...
Piła ma bardzo trudne zadanie. Poczekamy zobaczymy a może akurat się uda cos ugrac Pile...

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-09, 22:43   

http://www.reprezentacja....tualnosci/24393

A jednak miłe zaskoczenie. Brawa dla Piły ::): ::):
Dzisiaj nasze drużyny prawie wszystkie grają aż miło. :D

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2009-12-09, 22:55   

Fajnie, że Pilanki wygrały :D
W następnej rundzie trafiły chyba na Tomis Constantę, a potem jak uda im się awansować na... Urałoczkę.

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-10, 19:43   

http://www.reprezentacja....tualnosci/24414

No i koniec przygody Gwardii w Pucharze Cev. Wynik mnie absolutnie nie dziwi...Wątpię czy one coś ugrają w Challenge Cup...

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2009-12-10, 20:19   

Zawsze dziewczy się jakoś ograją... Mam nadzieję, że będzie to dla nich cenne doświadczenie.

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-06, 21:15   

http://aktualnosci.siatka...a-pierwszy-mecz

Ale baty dostały.;/ No to po Pile w Pucharze Cev, ja dla nich nie widzę szans w rewanżu szczególnie że grają na wyjeździe. Szkoda że to przegrały.

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2010-01-06, 23:24   

No cóż... Tutaj wynik mógł być każdy. Mimo to taka przegrana to lekkie zaskoczenie.

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2010-03-20, 19:52   

Tak odrywając się od żenady w Challenge Cup, to oto wyniki FF pucharu CEV.

Rabita BAKU - Yamamay Busto Arsizio 2:3 (15:25, 25:22, 21:25, 25:17, 12:15)
Uralochka-NTMK Ekaterinburg - Crvena Zvezda Beograd 2:3 (25:21, 18:25, 23:25, 31:29, 11:15)

Bardzo się zdziwiłem, że Urałoczka przegrała. Tak w ogóle wszystkie mecze w FF pucharów kończą się tie-breakami, tylko Gwardia w dupsko dostała.

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2010-03-21, 20:33   

Zdobywcą pucharu CEV został Yamamay BUSTO ARSIZIO.
W finale Włoszki pokonały zespół z Belgradu 3:1.
W meczu o trzecie miejsce Urałoczka niespodziewanie uległa Azerkom również 3:1. Hehe ciekawe co na to Karpol? :rotfl:

Yamamay BUSTO ARSIZIO (ITA) vs. Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB) 3:1 (22-25, 25-22, 25-12, 25-22)

Yamamay BUSTO ARSIZIO (ITA): Ferreira, Valeriano, Kim, Turlea, Kovacova, Decordi, Campanari, Borri, Crisanti, De Luca, Havelkova. Head Coach: Parisi.

Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB): Medarevic, Kecman, Ninkovic, Rakic, Rosic, Zivkovic, Veljkovic, Bjelica, Nesovic, Blagojevic, Pusic, Stevanovic. Head Coach: Pavlicevic.

Rabita BAKU (AZE) vs. Uralochka NTMK EKATERINBURG 3:1 (16-25, 25-12, 25-22, 25:16)

Rabita BAKU (AZE): Doganjic, Rasulova, Hurava, Popovic, Andrusenko, Tomasevic, Correia Do Nascimento, Avramovic, Starovic, Yevsikova, Tsvetanova, D’Yachenko. Head Coach: Baltic

Uralochka NTMK EKATERINBURG (RUS): Estes, Filipova, Matiasovska, Pasynkova, Klimakova, Beloborodova, Salina, Sheshenina, Chesnokova, Chervova. Head Coach: Karpol.

Best players:

Most Valuable Player: Carmen Turlea (Yamamay BUSTO ARSIZIO)
Best Scorer: Carmen Turlea (Yamamay BUSTO ARSIZIO)
Best Spiker: Sanja Starovic (Rabita BAKU)
Best Server: Stefana Veljkovic (Crvena Zvezda BEOGRAD)
Best Blocker: Lucia Crisanti (Yamamay BUSTO ARSIZIO)
Best Receiver: Tamara Rakic (Crvena Zvezda BEOGRAD)
Best Libero: Silvija Popovic (Rabita BAKU)
Best Setter: Bojana Zivkovic (Crvena Zvezda BEOGRAD)

Klasyfikacja końcowa:

1. Yamamay BUSTO ARSIZIO (ITA)
2. Crvena Zvezda BEOGRAD (SRB)
3. Rabita BAKU (AZE)
4. Uralochka NTMK EKATERINBURG (RUS)

Źródło: www.cev.lu

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-21, 20:37   

Mateofun napisał/a:
W meczu o trzecie miejsce Urałoczka niespodziewanie uległa Azerkom również 3:1. Hehe ciekawe co na to Karpol?

Napewno standartowo wydzierał się i za karę pewnie kazał swoim zawodniczkom wracac pieszo do Rosji. :rotfl:
No proszę ekipy włoskie rządzą.

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2010-03-21, 20:42   

Taaaa Karpol wydziera się jak psychol po zepsutej zagrywce to ciekawe co zrobił po dwóch przegranych meczach, w tym jednym frajersko...? Wolę nie wiedzieć :przestraszony: :rotfl:

Stusi 
+++

Wysłany: 2010-03-21, 21:39   

Czyli dominacja zespołów włoskich trwa dalej :sprytny:

Mateofun 
++++++

Wysłany: 2010-03-21, 21:42   

Na to wygląda :P Ja myślałem, że będzie wielki finał Busto-Urałoczka i jakis tie-break czy coś. Naprawdę zaskoczył mnie ten rezultat.

Odpowiedz do tematu