FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
... rozgrywający
Autor Wiadomość
asia 
+++
asia

Wysłany: 2009-09-20, 20:06   

Rakka napisał/a:
jak dla mnie to Paweł jest zdecydowanie The Best... Prócz niego oczywiście Ricardo, Esco, Grbić i Pujol... No i prócz Zagumnego, właśnie Pierre'a najbardziej lubię, jak zresztą całą reprezentację Francji :)

Oj tak, Pujol też jest świetny :) Ale z Gumą nikt się nie równa :P

PS Rakka, powiedz nam coś więcej o sobie :P W odpowiednim dziale ;)

Brazil 
+

Wysłany: 2010-09-24, 15:59   

RICARDINHO... przepaść... Guma... przepaść... cała reszta...

]

Beti
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-24, 16:45   

Brazil napisał/a:

A może jakieś szersze uzasadnienie, dlaczego aż przepaść dzieli Ricardo od Gumy?

PawelGuma94 
++++
znasz się?

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-09-24, 17:51   

Ech, no niektórzy, wiedząc o tym, że jakiś Polak jest w czymś najlepszy, nie mogą się do tego przyzwyczaić :P Wszystkie nagrody zdobyte przez Pawł zostały przyznane w oparciu o statystyki. Ricardo był i jest strasznie nierówny w swojej grze. Potrafił w 3 kolejnych meczach zdobywac note 15.00, aby pozniej, w kolejnym spotkaniu, miec niecałe 7.00. Prawda, gra bardzo efektownie, nienagannie od strony technicznej, wręcz podręcznikowo. Nigdy jednak nie udało mu się utrzymać regularności, która pozwoliłaby mu rzeczywiście być tym najlepszym ;)

Monic 
++++
mgr inż. of volley

Wysłany: 2010-09-24, 18:08   

Brazil napisał/a:

że tak powiem delikatnie pffffffffffffffffff :P

uwielbiam Ricardinio w erze swojej świetlanej bo nikt tak jak on nie potrafił posyłać szinkansena do Żiby, ale żeby przepaść ?
nasza Guma zaczepista jest równie mega wspaniała. zresztą, co tu dużo gadać, wystarczy popaczeć na te jego zwinne paluszki w akcji ;)

Trzej Muszkieterowie : Siurak The Bomba, Zibi The Fighter, Misiek The Hothead

http://www.youtube.com/wa...d&v=asy_mlDHyBM

Brazil 
+

Wysłany: 2010-09-24, 18:15   

Rozumiem że Wasze przeświadczenie o tym że Paweł od lat ... 4 lat.... utrzymuje sie w czołówce wynika z jego zdobyczy indywidualnych.... i tu się zgadza ... jednak od 3 lat Ricardinho nie gra w reprezentacji ... więc nie mamy możliwości porównania ...

... poza tym ani Paweł, ani Ricardo nie grają od wczoraj.... jeżeli porównamy wcześniejsze lata ... już tak różowo dla Pawła nie jest....

PawelGuma94... o rozbieżności notowań Ricardinho decyduje nie tylko on sam przede wszystkim przyjęcie ... ale i późniejszy atak po części również... Myslisz że Paweł nie ma gorszych meczów??

... ale nie przyszłam tu żeby się z Wami sprzeczac o to kto lepszy:) napisałam tak bo go lubie ( w sensie Ricardinho) ... a w domu jestem 'katowana' jego osobą dość często... więc wiem o nim znacznie więcej niż o Gumie... ::D:

]

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-24, 18:17   

Guma robi różnicę że tak powiem i tyle :P
Ja wiem że Ricardo grał przezabójczo szybko, że rywale stali bezradnie i patrzyli
gdzie piłka pójdzie ale nagrody indywidualne przemawiają za naszym Pawłem zdecydowanie ::D:

Monic 
++++
mgr inż. of volley

Wysłany: 2010-09-24, 18:19   

Brazil napisał/a:
jednak od 3 lat Ricardinho nie gra w reprezentacji ... więc nie mamy możliwości porównania ...

kto nie ma ten nie ma, ja od lat oglądam Serie A i mogę Ci poopowiadać jak chcesz o tym, jak gra Riki :)

Brazil napisał/a:
ale nie przyszłam tu żeby się z Wami sprzeczac o to kto lepszy:)

ee tam, sprzeczać się nie będziemy ino dyskutować :) no i ja od dziecka jestem "katowana" Gumą więc tak jakoś ... ;)

Brazil 
+

Wysłany: 2010-09-24, 18:25   

Monic... włoska liga nie jest mi obca.... ale Pawła tam już dawno nie ma:P

... teraz to Superliga brazylijska bardziej potrzebna do porównań... a tam szaleje ostatnio Ricardinho.. :rotfl:

]

nowhere
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-24, 18:30   

Brazil napisał/a:

A czy Paweł musi grac w Serie A żeby pokazywac że jest w czołówce sypaczy? Wg mnie to wcale nie liga pokazuje wielkośc danego gracza ale jego indywidualne umiejętności. Wystarczy przypomniec sobie jak w zeszłym roku Koniczynki w bardzo mocno okrojonym składzie ograły JW, a największa w tym była zasługa Zagumnego.

Beti
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-24, 18:31   

Cytat:

Nie wydaje mi się, aby umiejętności zawodnika można było mierzyć tym, w jakiej lidze gra...
Już zgodziłabym się ze stwierdzeniem, że Ricardo i Guma sa porównywalnie dobrzy, choć już tak z pewnością nie jest, ale o tym, ze dzieli ich przepaść, to nigdy. Nadal nie wytłumaczyłaś, dlaczego aż przepaść.

Monic 
++++
mgr inż. of volley

Wysłany: 2010-09-24, 18:32   

Brazil napisał/a:

chodziło mi o grę Rikiego ogólnie nie o porównanie.
Pawła tam nie ma ???? no dajże spokój, a ja myślałam, że nadal tam siedzi :wstyd:

PawelGuma94 
++++
znasz się?

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-09-24, 19:25   

Wiesz, Brazil, dam Ci taki mini przykładzik. W Lidze Swiatowej '06, kiedy Brazylijczycy grali z Francja, mieli ogolne przyjecie na 75 %. Ricardo otrzymał wtedy notę 6.50, co nie jest dobrym wynikiem. Czasem, w kilku pojedynkach rangi mistrzowskiej, po prostu nie dawał rady w pełni wykorzystać perfekcyjnego przyjęcia. Nie wiem, czemu tak było, i pewnie sie nie dowiem ;) Nie widziałem meczu Gumy - za czasów jego swietnosci - w ktorym przy takim procencie odbioru mialby np. mniej niz 40 rozegran na pojedynczy blok w czterosetowym pojedynku.

Aha, i jeszcze co do szybkosci gry. Dinho rozgrywal tak, jak chcieli jego koledzy z reprezentacji :P My czasem stosujemy wariant z wyzsza wystawa do skrzydeł, bo jesteśmy mniej zaawansowani technicznie od nich. Krotko mowiac - rozgrywajacy gra tak, jak chca jego partnerzy z zespolu ;)

Lineczka 
++++

Wysłany: 2011-06-20, 21:52   

1)Zagumny i Ricardo Absolutnie najlepsi na tej pozycji, wirtuozi.
2)Ball-klasa
3)Grbić-cwany lis.

Ja jeszcze wyróżniłabym Tichacka i De Ceco-ten pierwszy solidny a ten drugi z olbrzymim potencjałem!

Monic 
++++
mgr inż. of volley

Wysłany: 2011-06-20, 22:06   

Lineczka napisał/a:
De Ceco-z olbrzymim potencjałem!

a ten potencjał juz pokazuje w tym sezonie LŚ. Gra kapitalnie, kombinacyjnie, na wariackich papierach - ale z dokładnością, to obok Travicy najlepsza jak dla mnie para sypaczy w tej edycji i do tej pory.
krótkie z Sole i skrzydło z Quiro super hero tudzież Facu - mogłabym oglądać i oglądać i oglądać ...

Lineczka 
++++

Wysłany: 2011-06-20, 22:14   

Ja to bym go chętnie widziała w Skrze-Falaska out albo ewentualnie na 2 a De Ceco na pierwszego. Eh marzenia ;/

Monic 
++++
mgr inż. of volley

Wysłany: 2011-06-20, 22:16   

Lineczka napisał/a:
Ja to bym go chętnie widziała w Skrze-Falaska out albo ewentualnie na 2 a De Ceco na pierwszego. Eh marzenia ;/

w sumie te marzenia były przez chwilę bardzo realne więc kto wie, może w przyszłym sezonie ;)

agon001 
++++++

Wysłany: 2011-06-20, 22:17   

W Skrze to już widzieliśmy go rok temu. A potem okazało się, że jednak Wujek.
Ale podoba mi się gra Luczjano. Polot, fantazja, odwaga, szaleństwo, ale też precyzja i zaskoczenie rywala.

Jasna 
+

Wysłany: 2012-03-23, 16:25   

Ja od zawsze byłam zakochana w grze Ricardo. Jego szybkie wystawy, krótka grana zza linii trzeciego metra i przeciwnicy biegający pod siatką bez ładu i składu. Cud, miód i orzeszki. Jak dla mnie reprezentacja Brazylii wiele straciła na jego odejściu.
Zagumny niewątpliwie jest wirtuozem rozegrania a do tego cwanym, rudym lisem, ale jednak dla mnie numer Dwa. Za całokształt, bo ostatnio nieco spuścił z tonu.
Kolejni wielcy to Lloy Ball i Nicola Grbic, ten pierwszy jak dla mnie stanowił 50% wartości teamu USA, drugi wprawdzie miał czasem irytującą manierę grania na jednego zawodnika, ale to jednak ikona. I to szleństwo w oczach, mrr...
Jest też wschodząca gwiazda, Lucek DeCecco. Spodobał mi się po Final Eight tegorocznej Ligi. Szybkość, nieprzewidywalność, niezła technika... Za kilka lat może być z niego rozgrywający najwyższej klasy.

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-06-23, 14:22   

Wracam do tego tematu przypominając sobie Ricardo z czasów jego świetności, a zarazem patrząc na to co gra a raczej nie gra teraz.

Kto by pomyślał, że przy Ricardo to Bruno będzie musiał Brazylijczykom tyłki ratować? :O

fanuel 
++
Nankatsu Player

Wysłany: 2012-06-23, 15:31   

Czas, płynie, lata robią swoje, Ricardo ma już 37 lat i w tym wieku nawet wielkim jest ciężko utrzymać poziom.

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-06-24, 11:28   

On już w brazylijskiej lidze nie był określony najlepszym, wszyscy trenerzy postawili na Arjonę.

Odpowiedz do tematu