FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Puchar CEV 2011/12
Autor Wiadomość
Katka 
+

Wysłany: 2012-02-08, 21:17   Puchar CEV 2011/12

Sovia Sovia Sovia!!!
Jesteśmy w półfinale! ;)

Asseco Resovia Rzeszów - Fenerbahce Stambuł 3-1 (25:23 23:25 29:27 25:23)
Złoty Set:15-12

Było piekło na Podpromiu w złotym secie Turcy sie zagotowali!!! ;D

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

dx 
++++
youtu.be/ZyDTA464Mdw

Wysłany: 2012-02-08, 22:01   

Niezły ten filmik.

Katka 
+

Wysłany: 2012-02-09, 00:02   

Kubańczyk Leonel Marshall. - Było dobrze, ale nie perfekcyjnie. Gdyby nasza gra była taka jak w pierwszym meczu pewnie dzisiaj to my cieszylibyśmy się z awansu. Popełnialiśmy za dużo prostych, nie wymuszonych błędów co przełożyło się na niekorzystny wynik.
Z mojej perspektywy mogę tylko powiedzieć tyle, że gra przed takimi kibicami i w takiej atmosferze to marzenie każdego siatkarza. Bardzo chciałbym zagrać w przyszłości w polskiej lidze
:D

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-02-27, 22:03   

http://www.sport.pl/sport..._pokaze_TV.html

No nareszcie. Najgorsze były mecze wyjazdowe i śledzenie wyniku - ile nerwów się przy tym zjadło, eh.....

agon001 
++++++

Wysłany: 2012-02-28, 01:20   

Dobrze, że polsatowcy skusili się na ten haracz dla CEV.
Zawsze to nasi w europejskich pucharach.
Nie będę narzekał, że nareszcie zobaczę jak sobie Reska radzi. Czas najwyższy.
Meczu z Ivanem i DC szkoda, ale było minęło...

Mucha 
+++

Wysłany: 2012-02-28, 07:53   

Oooo.. wreszcie ktoś się tam postarał :roll:

Lineczka napisał/a:
Najgorsze były mecze wyjazdowe i śledzenie wyniku - ile nerwów się przy tym zjadło, eh.....

Niektórzy zjadali też przy okazji meczów na Podpromiu :lol:

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-02-28, 11:11   

O jeden mecz za późno bo rewanż z Fener był wyborny nie mówiąc już o złotym secie - coś niesamowitego, wszyscy oszaleli a i poziom sportowy też na duży plus - żałujcie że tego nie widzieliście :P

Do meczu z Fener na Podpromiu tych nerwów za wiele się nie zjadło :twisted:

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-02-28, 13:33   

Mucha napisał/a:
Niektórzy zjadali też przy okazji meczów na Podpromiu :lol:

Lineczka napisał/a:
Do meczu z Fener na Podpromiu tych nerwów za wiele się nie zjadło :twisted:

ja tam miałam cały pobyt w Rzeszowie na nerwach :P

Ale owszem oglądanie tablicy z cyferkami to zUo, dlatego chwała im, lepsze to niż nic. Jeszcze by ruscy mogli pokazać mecze z Monzą.

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-02-28, 20:20   

Potwierdzam :twisted:

Tylko że mecz rewanżowy jest wtedy kiedy FF ;/

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-02-29, 02:06   

Ale rewanż z Lubljany też chcą pokazać? Bo jak nie, to dylematu nie będzie :lol:

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-02-29, 12:23   

No właśnie chcą pokazać. Pewnie jak to głosi niejaki realista przerzucą na PSE.

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-02-29, 12:25   

Cytat:
No właśnie chcą pokazać. Pewnie jak to głosi niejaki realista przerzucą na PSE.

Zależy jak szybko Włosi skończą ze Skrą, może do 19 się wyrobią.

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-02-29, 12:28   

Tylko że Skra gra w pierwszym półfinale o 14.30.

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-02-29, 12:31   

Cytat:
Tylko że Skra gra w pierwszym półfinale o 14.30.

To lipa, bo Rosjanie będą się lać do tie-breaka. No chyba, że Hoag zrobi siurpryzę i wpadnie Arkas zamiast Loko-N. W każdym razie nastawiać się na PSE proponuję.

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-02-29, 12:33   

Na szczęście posiadam takowy :P

Dla mnie to nie problem - najwyżej z meczu Rosjan (niespodzianek nie przewiduje) obejrzy się powtórkę.

Katka 
+

Wysłany: 2012-03-16, 17:49   

Jutro Sovia gra o finał!
W pierwszym meczu było tak:
http://youtu.be/jB3bvyG9WQg
Gyorgy mistrz ;D

Mam nadzieję, że jutro też pójdzie gładko ;)

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-03-16, 20:14   

Te owacje na stojąco dla Grozera - coś fantastycznego, należało mu się ;)

Katka 
+

Wysłany: 2012-03-26, 13:28   

Finał Pucharu CEV: Asseco Resovia - Dynamo Moskwa To pierwszy klubowy mecz w historii mego kibicowania kiedy tak się denerwuję... i odliczam godziny a pozostało ich 52... Niewątpliwym sukcesem jest awans do tego finału, ale prawda jest taka, że my musimy go wygrać... Byłam wczoraj na treningu chłopaków atmosfera w zespole jest świetna każdy nastawiony bojowo, ale czy to wystarczy. Umiejętności nie możemy im odmówić ale Dynamo to zespół z najwyższej półki. Po drodze do tego finału mieli trudnych przeciwników. My prócz Fenerbahce nie mieliśmy silnych zespołów.
Tu jest zapowiedź finału i wywiad z atakującym Veresem http://re.presspekt.pl/16/
Rosjanie są bardzo pewni siebie...

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-03-26, 16:39   

Oczywiście, że są pewni siebie, do Dynamo jak co roku szykuje formę na ten moment sezonu.

Katka 
+

Wysłany: 2012-03-27, 22:06   

To już jutro... Specjalnie na ten mecz sprawiłam sobie koszulkę z napisem I<3 Sovia ;D Mam nadzieje, że przyniesie szczęście

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-03-27, 22:09   

Katka masz gdzieś fotę tej koszulki? Pokaż! :)

Katka 
+

Wysłany: 2012-03-27, 23:21   

Projekt mam, który zamawiałam ;)
http://s4.ifotos.pl/img/koszulkaj_rnnssnw.jpg
Zdjęcia w tym momencie niestety nie jestem w stanie zrobić ale postaram się wrzucić w najbliższym czasie ;)

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-03-27, 23:26   

Fajna, ale ja bym wzięła czerwoną :) Już tylko 18 godzin do meczu. Fajnie będzie zobaczyć Lee na żywca :lol:

Katka 
+

Wysłany: 2012-03-27, 23:35   

Ja wzięłam białą bo spodnie mam czerwone ;D Chyba dziś nie zasnę...

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-03-27, 23:38   

A to chyba że tak. :)

Będzie dobrze, mam taką nadzieje.

Trzeba na hali zrobić kocioł - jak w złotym secie z Fener!

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-03-28, 01:24   

O której leci? Nie mówcie, że będę musiała zapomnieć o zumbie jutro?

Lineczka napisał/a:
Fajnie będzie zobaczyć Lee na żywca :lol:

...świnia :P

dx 
++++
youtu.be/ZyDTA464Mdw

Wysłany: 2012-03-28, 02:10   

Zyta napisał/a:
O której leci?

Na stronie i na forum w transmisjach jest podane - 17.30

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-03-28, 10:02   

Wyjdę sobie odpowiednio wcześniej żeby zdążyć na rozgrzewkę :lol: Specjalnie wczoraj odrobiłam jedne zajęcia z dzisiaj z 15.30 żeby nie biec na łeb na szyje tylko spokojnie i bez zbędnego pośpiechu zająć dobrą miejscówkę i obserwować ;)

Ty dobrze wiesz kogo wolałabym zobaczyć "na żywca" a będę musiała zadowolić się "tylko" Lee :twisted:

Zyta 
++++++++++

Wysłany: 2012-03-28, 10:46   

Lineczka napisał/a:

Ty dobrze wiesz kogo wolałabym zobaczyć "na żywca" a będę musiała zadowolić się "tylko" Lee :twisted:

Dobrze ci tak, ja za to będę musiała zasuwać znowu i autobus łapać...

Lineczka 
++++

Wysłany: 2012-03-28, 22:24   

1) Zacznijmy od krytykowanego ostatnio przeze mnie Ignaczaka. Jeśli chodzi o obronę to zagrał dzisiaj świetnie, jeśli o przyjęcie - to nie ma za co chwalić. Rozumiem - zagrywka Rosjan zawsze jest groźna i inne tere fere ale od tej klasy zawodnika wymagam więcej. Młody Zatorski grał z Zenitem wyśmienicie a przypominam że pokrywał Kurka. Za obronę wielki plus za piłki przyjęte w buraki, na drugą stronę i niedokładność w odbiorze - minus.

2) Domagałam się Grzyba w szóstce i nic w tej kwestii nie zmieniam. Nie rozumiem tylko dlaczego Kowal tak słabo spisującego się Wojtka trzymał na boisku? W bloku pogubiony, w ataku podbijany - 29% :o, coś tu chyba nie tak. ktoś napisał że Wojtek świetnie zagrywał - nie zgadzam się. W porównaniu do poprzednich spotkań dzisiaj był w tym elemencie niepewny - jakieś baloniki, ni to silne ni taktyczne. Ok miał kilka dobrych serwisów ale to nie to co w poprzednich spotkaniach.

Nowakowski bardzo dobry mecz w ataku - 73%, żadnego błędu. Do niego nie mam większych zastrzeżeń.

3) Grozer - uzależniliśmy się od Jurka, rozgrywający idzie po najmniejszej linii oporu, traktuje Grozera jak robota - bo on ma skończyć, nikomu innemu nie poślę piłki. Dramat, jeszcze te niedokładne rozegrania, szkoda gadać. A sam Grozer też mógłby pomyśleć zamiast walić w aut czy blok, czasami można kiwnąć, przebić jak Łasko oburącz i punkt zdobyć, po co ryzykować jak jest w aż tak niedokładnej pozycji? Zagrywka na duży plus. Niemniej jednak gdyby nie Grozer byłoby ciężko do tego tie breaka doprowadzić.

4) Tichacek - ile można czekać? Kiedy w końcu się przełamie? Miał być tak zgrany z Grozerem i co? I nic. Dobrowolski raz lepiej raz gorzej, tie break - katastrofa.

5) Lotman - przyjęcie słabiutkie, 7 błędów i to z Bojicia robi się tego który jest dziurą w przyjęciu ::) Co do Lotmana - przyjęcie słabiutkie ale w innych elementach ok, świetny zmiennik, powtarzam zmiennik <strażak> bo to nie jest zawodnik od którego buduje się skład wyjściowy.
Alka mi szkoda, mam nadzieje że z nim wszystko ok. W przyjęciu sobie radził ale mam pytanie - co się stało z jego zagrywką? przecież potrafił huknąć jak z armaty a teraz? Albo taśma albo balonik. W ataku ok ale bez zachwytów.
Bojić - bardzo mało piłek dostał do ataku, mecz przeciętny ale z przyjęciem sobie radził.

Rosjanie rozwalili nas zagrywką, świetnie grali blokiem. Grankin o klasę jak nie dwie lepszy od naszych rozgrywających, krótkie z Lee rewelacyjne, Pawłow - niczym cyborg, Veres słabo.

Obawiam się że Rosjanie u siebie mogą zagrać lepiej. Przede wszystkim Veres który dzisiaj jak juz pisałam nie pokazał wiele, Lee też stać na więcej. A my do Moskwy jedziemy z nożem na gardle.

Szkoda że przegraliśmy ten mecz, szkoda tego tie breaka, po raz kolejny w ważnym meczu nie wytrzymujemy końcówki. I skończcie już mówić o zgraniu - skoro działacze i trener co rok decydują się na zmianę składu to czyja to wina? Moja? innych kibiców? Mają co chcieli. Wczoraj Atomówki pokazały gdzie możecie sobie włożyć bajki o zgraniu tak samo jak młody Rezende w ubiegłym sezonie w Serie A.
Psychika zawiodła i brak jaj w końcówce - nie potrafili postawić kropki nad i.

Tyle mam do powiedzenia (skopiowałam swój wpis z forum Resovii gdyż nie chce mi się pisać tego samego w innej formie).

Odpowiedz do tematu